yto stránky nebyly vytvořeny kvůli osobní prezentaci. Existují jen proto, aby podpořily boj skvělých studentů a učitelů plzeňských práv proti bezpráví a zvůli. Na těchto stránkách budou proto přinášeny důkazy toho, že Fakulta právnická byla a je fungující institucí s dobře zvládnutým systémem výuky a vytvořenými kriterii pro hodnocení studentů (jak pravila zpráva Akreditační komise v červnu 2008). Tvrdit něco jiného je lež.
Doc. JUDr. Milan Kindl, CSc.
Díky tomu, že onehdy pan zástupce kdejakého ministra s naprostou nezištností pospíchal na pomoc v urputném boji proti právu a zákonnosti, lze dnes dokonale pochopit pojem nezištnosti. Poté, co ona vysoká škola posléze ztratila zájem na bezprávném šikanování svého studentstva a zejména absolventstva, vyšlo totiž najevo také to, že onomu pánovi vyplatila skoro dva miliony korun. A hned víme, že pokud kdosi cosi vykoná za skoro dva miliony korun, vykoná to s vzorovou nezištností. Za vymezení pojmu absolutní nezištnosti jsme tudíž zaplatili celkem nevysokou cenu: jenom asi tolik, na co na normální pracující pracuje dlouhé roky.
Díky panu Marxovi (který to ovšem tak trošku opsal od pana Hegela) zase víme, že vývoj probíhá ve spirále, takže se sice všechno opakuje, avšak vždy na mnohem, opravdu mnohem vyšší úrovni. Chcete posoudit sami?
Programovou devastací hodnot evropské civilizace, porušováním lidských práv, i odpíráním studia (§ 1 odst. 1 písm.d) zákona o protiprávnosti komunismu z roku 1993) se vyznamenali iniciativní dobráci ze spolku nejlepších z nejlepších (podle Ústavy z roku 1960), asi jen omylem posléze v roce 1993 nazvaného zavrženíhodná organizace.
Dnes ovšem už nemáme rok 1993, ani jinou pochybnou dobu, proto odpírání studia dnes znovu není zavrženíhodným výplodem chorého mozku, ale stává se zase doménou dobrých a správných (jakkoli zpravidla jde o stále tytéž osoby a asi i skutky).
O osoby, plné víry v revoluci zatím v Americe, i v to, že snad brzy dosáhneme i blahobytu severokorejského typu.
Každá generalizace ovšem není tak jednoduchá, jak nám pan Marx ukázal.
Tak se zápory se dá v našem krásném jazyce kouzlit opravdu nebývale. Nejsme nespokojeni s moudrým a spravedlivým rozhodnutím odcházejícího pana ministra školství. Tady se zápory trochu vykrátily.
Z výroku „komise vydává souhlasné stanovisko…“ však ani ten nejlepší jazykozpytec nevykoumá, že jde o stanovisko zcela nesouhlasné.
Abychom poznali, že naprostý souhlas znamená u jedné paní komisní totální, zásadní a neodvolatelný nesouhlas, k tomu musíme mít zkušenosti (špatné).