yto stránky nebyly vytvořeny kvůli osobní prezentaci. Existují jen proto, aby podpořily boj skvělých studentů a učitelů plzeňských práv proti bezpráví a zvůli. Na těchto stránkách budou proto přinášeny důkazy toho, že Fakulta právnická byla a je fungující institucí s dobře zvládnutým systémem výuky a vytvořenými kriterii pro hodnocení studentů (jak pravila zpráva Akreditační komise v červnu 2008). Tvrdit něco jiného je lež.
Doc. JUDr. Milan Kindl, CSc.
Některé objevitele totiž uctívají naprosto nedůvodně, zatímco jiní se nezaslouženě krčí v jejich stínu, ač by naopak měli sami jiné stínit (přičemž dělají dočista všechno, aby ty ostatní opravdu do stínu, nebo aspoň do chládku, strčili).
Podívejte se na takového Kolumba: Ameriku objevil vlastně jen hloupým omylem, zatímco notorická paní komisní objevila naopak naprosto uvědoměle, že v Americe zcela nekompromisně zvítězí komunismus (tuším, že podle jejích věšteb tam už dokonce zvítězil).
A zatímco Kolumbovi stojí všude velké sochy a píší se o něm tlusté
knihy, paní komisní si knížky o své slávě a velikosti musí objektivně
a nestranně smolit po večerech sama a zvěčnili ji leda v postavě zlolajné
V.D. (kde ji navíc plzeňští studenti před zraky národa, a co horšího,
i televize, zcela znemožnili tím, že doslova citovali její
výroky).
A přitom notorická paní komisní objevila nejen komunismus v Americe, ale i mnohé jiné, například zcela novou, originální a transparentní protikorupční matematiku!
Nežijeme sice ve století páry, zato však žijeme v době onačejších objevů.
Kromě jiných nevídaných zásluh (například o rozvoj leninismu v teorii a hlavně v praxi moderního demokratického státu) učinila paní komisní až neuvěřitelný objev, který by mohl do budoucna minimálně velice omezit korupci, pokud by jí dokonce zcela nezamezil.
Po létech praktických pokusů, kdy protikorupčně zasedala (a stále zasedá) ve vedení instituce, v níž spolurozděluje miliony těm, kdo tam sedí vedle ní a s ní, po marných protikorupčních slibech bezproblémové akreditace, ba navíc i mediální pochvaly, jen a jen za zvolení jinak totálně nevolitelného profesora, se kterým se jí dobře pije (jak ilustruje fotografie u úvahy Ilustrovaná II a monolog notorického pana exministra „Dohoda s Dvořákovou“ na You Tube), se výsledky kupodivu dostavily velmi nenápadně, sice samozřejmě zcela transparentně, ale potají.
Chceš víc? Dostaneš míň!
Chceš víc než dvacet pět? Dostaneš jeden a půl! Vždyť je to tak krásně transparentní vyšší matematika, klasické protikorupční počty!
Objevila totiž něco tak hluboce, přímo bytostně, logického, jako že filozofům (dokonce plzeňským, na něž musí být větší přísnost) stačí na realizaci jednoho studijního programu skoro jeden a půl docenta či profesora (při jejich osmi studijních programech mají totiž profesorů a docentů závratných dvanáct), olomouckým právům bohatě stačí třináct docentů či profesorů i na doktorské studijní programy, zatímco plzeňským právům rozhodně ani náhodou nestačí těch jejich 25 na pouhý magisterský. Uznejte sami, že takový objev si sochu zaslouží. Nebo aspoň nějaký ten nápis na sloupu (či spíše, jak praví přísloví, na sloupích).