Doc. JUDr. Milan Kindl, CSc.
T

yto stránky nebyly vytvořeny kvůli osobní prezentaci. Existují jen proto, aby podpořily boj skvělých studentů a učitelů plzeňských práv proti bezpráví a zvůli. Na těchto stránkách budou proto přinášeny důkazy toho, že Fakulta právnická byla a je fungující institucí s dobře zvládnutým systémem výuky a vytvořenými kriterii pro hodnocení studentů (jak pravila zpráva Akreditační komise v červnu 2008). Tvrdit něco jiného je lež.

Doc. JUDr. Milan Kindl, CSc.

 

Matematické prostředí

Dnešní média nám překvapivě napověděla, že pan exministr je roven volu, možná i dvěma.

Svět spěje ani nemůžeme říct kam, a když už, musíme důsledně počkat po dvaadvacáté hodině.

Nejmenovaný pan podnikatel japonského původu, který svého času psal na svém blogu (v článku Moc bulvární válcuje vládu práva), že kauza plzeňských práv byla poměrně smradlavá mediální bublina, kterou ke svému prospěchu falešně nafoukl notorický pan exministr kmotrovské spravedlnosti, se hladce stal senátorem a holedbá se, že senátor je fajn, prezident by byl lepší, zatímco notorický pan exministr musí, slušně řešeno, vysoušet svá ústa.

Lidovecký senátor se stal znovu senátorem a navíc se radoval, že lidé nedbali na špínu a hnusné pomluvy, jichž si před pár lety užíval vrchovatou měrou.

Ale kam by svět, a hlavně notorický pan exministr kmotrovské spravedlnosti přišli, kdyby lidé najednou přestali dbát na špínu a jedovaté pomluvy? Tolik jejich usilovné práce by mohlo přijít vniveč.

Ve stínu těchto tragických událostí, ba i hrozeb temné budoucnosti, by nemělo zapadnout, že na vítězném postupu je aspoň matematika pana vždycky náměstka. Pan vždycky náměstek přece tvrdíval, že čtrnáct dní jsou čtyři měsíce (pod univerzitním č.j. R-594–10), případně že sečteme-li předsedu, místopředsedu a tři členy komise, vyjde nám šest (jak napsal pod univerzitním č.j. R-373–10, R-377–10 i dalšími), což by bylo pochopitelné, kdybychom třeba předsedu počítali za dva, ale záhadě se stejně nevyhneme, protože podle dopisů posledně uvedených čísel jednacích polovina z těchto šesti je zase šest (jestliže se zkušební komise sestávající z předsedy, místopředsedy a tří členů může usnášet za přítomnosti poloviny členů, musí jich být přítomno šest, jinak se totiž zkoušený student dopustil závažných pochybení).

V mnoha dnešních médiích jsme se však mohli dočíst, že dvě myši rovná se kočka, případně jeden pes a kočka rovnají se beranovi (což je k vidění třeba na dnešních novinkách dokonce již od 3.47).

To prý proto, že jedna kočka je stejně silná jako dvě myši (být myškou, radši bych to v praxi neověřoval, a to ani ve dvou), husa je zase stejně silná jako kočka a myš dohromady, pes je silný jako husa a myš, kráva je silná jako dvě kozy, kůň je silný jako dvě krávy a nejsilnější ze všech je vůl, symbol síly, silný jako dvě krávy dohromady (protože slony v matematickém prostředí Děda Lesoň, jež dětem umožňuje pracovat se zvířátky místo čísel, myslím nemají).

V duchu této nové matematiky se tedy musíme poklonit i notorickému panu exministrovi, který přece je symbolem síly, (zrovna jako ten vůl).

« Zpět

webdesign and programning
IDEAS DESIGN