yto stránky nebyly vytvořeny kvůli osobní prezentaci. Existují jen proto, aby podpořily boj skvělých studentů a učitelů plzeňských práv proti bezpráví a zvůli. Na těchto stránkách budou proto přinášeny důkazy toho, že Fakulta právnická byla a je fungující institucí s dobře zvládnutým systémem výuky a vytvořenými kriterii pro hodnocení studentů (jak pravila zpráva Akreditační komise v červnu 2008). Tvrdit něco jiného je lež.
Doc. JUDr. Milan Kindl, CSc.
Všichni dávno dobře víme, jak se notorická paní komisní i její doktor Nespravedlnost zhlédli v ruských vzorech, ostatně zmíněná dáma se na to již kdysi dávno, před mnoha a mnoha lety, připravovala usilovným vysokoškolským studiem ruštiny.
Takové vzory jsou totiž pro lidi jejich typu nesmírně vhodné následování. Jen si vzpomeňte, jak soudruh Lenin učil, učil a učil, že řešení každého problému závisí na tom, zda máme příslušnou komisi, jakož i to, že komise nevyšetřuje, ale zneškodňuje, a navíc též, že právě to, jaké má vzdělání, předurčuje osud (a neodvratný trest) obviněného. I když soudruh Stalin nebyl Rus, svou velkou větu, že lež je dobrým prostředkem boje, napsal taky rusky. Soudruh Augustin, později Gustáv, Husák, který věděl, že jakýkoli odpor je třeba rozdrtit, ať to stojí, co to stojí, sice taky nebyl Rus, ale aspoň chtěl připojit Slovensko k Rusku. A pan Jakeš, který kromě jiného proslul výrokem, že zákon musí jít stranou, když je tu veřejný zájem, sovětské Rusko miloval.
Naše paní předsedkyně samozřejmě postupuje přesně a metodicky podle právě vytyčených pouček, jak se na čelnou (jak pravil pan premiér), a tudíž ukázněnou a uvědomělou (neboť jak pravil major Terazky, správný obránce komunismu má být ukázněný, uvědomělý a oholený)) marxistku sluší.
Jenže se zřejmě nelze vyhnout ani dalším vzorům.
Jak pravil pro změnu pan Puškin (Alexandr Sergejevič): ukaž zcela negramotnému ruskému dítěti pravidla pravopisu, která nikdy nevidělo, a hned ti je opraví.
Zřejmě právě podle zářného vzoru zmíněného dítka třeba pan notorický náměstek za drobný univerzitní peníz (pouhý milion či dva) objevil, že od 8.září 2005 do 12.ledna 2006 uplynulo o málo víc než jediný měsíc (0,12 roku neboli 43 dnů), což moudře zvěstoval městu i světu pod univerzitním číslem č. R-595–10 (tudíž za erární poštovné), případně, že dva plus tři rovno šesti, zatímco to celé děleno dvěma je nečekaně taky šest (jak napsal pod univerzitním č.j. R-373–10, R-377–10 i dalšími).
Nyní však jsme odhalili další postup podle příkladu negramotného ruského dítka, a těmi, jejichž počty musí být opraveny, jsou pro tentokrát staří Mayové. Na svém dokumentu č. 6 v Tortugueru totiž spočítali, že by se koncem letošního prosince na zem mohl vrátit bůh Bolon Yokte, což by mohlo znamenat případně i konec světa (zejména pro některé, kdyby snad mayský bůh nepostupoval podle ruských vzorů).
Když si ovšem vezmeme za vzor puškinovské negramotné robě, snadno zjistíme, že se Mayové šeredně přepočítali.
Ne v prosinci 2012, ale v lednu 2014 má přece nabýt účinnosti nový občanský zákoník, který podle svých skromných autorů (za jejichž zvolení do akademické funkce by notorická paní komisní dala akreditaci dokonce i nenáviděným plzeňským právům, tak dobře se jí s nimi pije, jak nám prozradil pan notorický exministr nespravedlnosti v monologu „Dohoda s Dvořákovou“ na You Tube) znamená konec komunistického práva. Ti, kdo do něj museli z různých důvodů nahlédnout, ovšem vědí, že je to skromnost zcela nemístná.
Nový občanský zákoník neznamená jen konec práva komunistického, ale veškerého.
A Thomas Hobbes přeci vyslovil, že bez práva je člověk člověku vlkem, kteroužto větu si ovšem vypůjčil od Plauta. Kromě plagiátorství a jiných nešvarů (na Oxfordu například studoval už od čtrnácti let) navíc učil, že lidé museli vymyslet právo, aby svět mohl vůbec existovat a že bez něj by zanikl válkou všech proti všem (bellum omnia contra omnes).
A pokud bez práva svět zanikne, Mayové se prostě spletli.
Ledaže bychom posunuli účinnost nového občanského zákoníku už na 21. prosinec 2012.