yto stránky nebyly vytvořeny kvůli osobní prezentaci. Existují jen proto, aby podpořily boj skvělých studentů a učitelů plzeňských práv proti bezpráví a zvůli. Na těchto stránkách budou proto přinášeny důkazy toho, že Fakulta právnická byla a je fungující institucí s dobře zvládnutým systémem výuky a vytvořenými kriterii pro hodnocení studentů (jak pravila zpráva Akreditační komise v červnu 2008). Tvrdit něco jiného je lež.
Doc. JUDr. Milan Kindl, CSc.
Jak napsal na Parlamentních listech známý politolog, teď ve vedení tradiční české konzervativní strany už „není nikdo s negativní pověstí.“
Což je věru prazvláštní závěr. Jak by mohl mít negativní pověst někdo, kdo založil své působení na permanentním osočování svých kolegů? To by měli mít tu špatnou pověst přece ti kolegové, to je přece jasné.
Ovšem i po čtyřech marných pokusech o zvolení notorického pana exministra zůstává řada otázek. Například zda čtyřnásobným nezvolením permanentního funkcionáře odmítla strana filozofii německého klasického filozofa Fichteho anebo snad německého klasického filozofa Schellinga?
Neboť, jak se píše v moudrých encyklopediích, na rozdíl od Schellinga, který tvrdil, že já je všechno, Fichte tvrdil, že naopak všechno je já.
Je sice pravda, že když eliminujeme z projevů dotyčného pana notorického kandidáta slovní spojení: občanský zákoník (v dřívějších promluvách: reforma), zbyde v podstatě jenom já. Ale které?
K poznání, zda já je všechno nebo všechno je já, se tedy musíme dobrat oklikou.
Pan Friedrich Wilhelm Joseph von) Schelling byl totiž celkem hanebný rychlostudent (filozofii vystudoval od roku 1791 do roku 1792, považte, a navrch mu ještě bylo jen sedmnáct), dokonce ve třiadvaceti se pod plytkou záminkou geniality stal profesorem (na univerzitě v Jeně). To pan (Johann Gottlieb) Fichte se na jenské univerzitě naopak lopotil řadu let marně a nakonec stejně nedostudoval (což je přece postup, kterým se i pan exministr ve svém doktorském studiu naprosto přesně řídil).