yto stránky nebyly vytvořeny kvůli osobní prezentaci. Existují jen proto, aby podpořily boj skvělých studentů a učitelů plzeňských práv proti bezpráví a zvůli. Na těchto stránkách budou proto přinášeny důkazy toho, že Fakulta právnická byla a je fungující institucí s dobře zvládnutým systémem výuky a vytvořenými kriterii pro hodnocení studentů (jak pravila zpráva Akreditační komise v červnu 2008). Tvrdit něco jiného je lež.
Doc. JUDr. Milan Kindl, CSc.
Tentokrát mám na mysli pro změnu přísně tajná pseudousnesení, jimiž se pisatel původně ohavných odebíračských pomluv zřejmě rozhodl usmířit s pomluvenými a navíc je za odměnu pěkně obveselit, neboli konečně vtipnou formou zastavit ona pseudosprávní řízení, jež si tak pěkně vymyslel (všelijaké nezodpovědné školy a nezodpovědní žurnalisté mu to ovšem kazí, když koncem minulého týdne klidně prohlásili, že titul panu poslanci, který opsal svou diplomku, nejde sebrat, protože to zákon neumožňuje).
Tak třeba pod č.j. R –373–10 si pisatel už letošního 7.6. zažertoval opakováním, že 30.dubna zahájil s adresátem správní řízení a poučil ho, že poté bude „postupováno další zákonnou cestou.“ Jak se posléze ukázalo, bylo to jedno z velmi vzácných pravdivých prohlášení (nejspíš dokonce jediné), jež se ve zmíněných dokumentech objevily, protože podle zákona posléze skutečně postupováno bylo. Údajné správní řízení bylo totiž, stejně jako ta další, zastaveno.
Otázkou sice zůstává, jak se srovnává se zákonem, že namísto nejvýše třiceti dnů, jež předepisuje § 71 odst. 2 správního řádu pro případ, že nelze rozhodnout bezodkladně, to trvalo déle než rok a čtvrt, ale uznáte sami, že je to pouhá formalita. Přitom bezpochyby bezodkladně rozhodnout šlo, protože už dávno před tím, než na školu vůbec dojela a cokoli ze školních dokumentů poprvé uviděla, jedna postarší dáma rázně zaprorokovala, co všechno bude špatně a už počátkem října 2009 to po ní s věrností tvorů, pro něž je opakování (opičení?) vrozené, opakovala celá řada dalších.
Je však třeba být spravedlivý, možná ta rok a půl trvající (ovšem po celou dobu velmi kvalitně placená) pseudosprávní agonie vůbec nebyla zamýšlena jako pohrdání zákonem a jeho bezuzdné porušování. Možná šlo jen o další z řady objevů, jimiž se pan vedoucí pseudosprávního řízení tak proslavil, tentokrát o objev v oblasti kalendářové, nad nímž staří Mayové závistivě skřípou již dávno neexistujícími zuby svých polorozpadlých lebek.
Nesmíme totiž zapomenout, že podle pana pisatele hanopisných odebíračských nesmyslů má rok 1000 dnů (protože 126 dnů je podle něj 0,126 roku), přičemž kromě toho, jak jsem si dovolil již dříve poznamenat, doba od 22.6.1998 do 16.10.2002 (podle nás povrchních hnidopichů bez fantazie cca čtyři roky, tři měsíce a tři týdny) trvá jen něco málo přes tři roky (č.j. R-583–10), že od od 19.6.2001 do 6.6.2005 jeden ohavný rychlostudent studoval jen tři a půl roku (č. R-594–10), nebo dokonce, že od 8.září 2005 do 12.ledna 2006 uplynulo o málo víc než jediný měsíc (O,12 roku neboli 43 dnů, č. R-595–10).
Výše uvedená data nepochybně svědčí o nezvyklé invenci, kterou pan vedoucí (pseudosprávních řízení) staré Maye (používající ubohé tři kalendáře současně) hravě překonal: jen ze stručného výčtu v tomto odstavci totiž plyne, že on používá kalendáře nejméně čtyři.
A protože, proboha, náměstek ministra spravedlnosti přece nemůže vědomě porušovat zákon, používá jich nejméně pět.Podle toho pátého je jeden náměstkovský den třináct a půl dne nás obyčejných smrtelníků (když bude jeden jeho den trvat třináct a půl našeho dne, pak totiž třicetidenní lhůtu těsně dodržel). Jen aby, probůh, podle tohoto kalendáře nepočítal volební období svého šéfa.
Když už Plzeň slavila Rudolfa II., je škoda, že do pseudopsprávních dokumentů nebyly pojaty některé rudolfinské filmové hlášky, už proto, že jsou podstatně aktuálnější, ale hlavně mnohem srozumitelnější, než cokoli, co kdy novopečenská ústa vypustila. Ostatně posuďte sami, jak krásně jednoznačný a podnětný je třeba výrok jednoho filmového alchymisty v porovnání s těžko srozumitelnými texty pana vedoucího: „Patláma, patláma, patláma a žbrluch.“
A když už jsme u těch novopečenských úst, mnohé z Vás zaujala například i doupovská magnetická anomálie. Už jsem zmiňoval, že tam kvůli ní nefungují kompasy a že magnety taky nic moc, což Vás vedlo k názoru, že tam nebudou nijak ovlivňovány ani železné vůle, ani plechové huby, takže by to mohl vlastně být novopečenský ráj. Že tam nikde nejsou žádní studenti, je vlastně taky dobře, vždyť novopečenci přece zkoušeli realizovat svou převratnou vizi vysoké školy, jež nemá žádné studenty (vzhledem ke krátkosti svého působení však stihli nezákonně povyhazovat jen prvních několik stovek).